Το κοινωνιόγραμμα των μαθητών

Ξεκίνησε σήμερα, ημέρα  Πέμπτη, 7-3-2024 ο κύκλος των ενδοσχολικών επιμορφώσεων που οργανώθηκε και προγραμματίστηκε από τη δ/ντρια του σχολείου για το σχολ. έτος 2023-24  σε εφαρμογή του ν.4823/3-8-2021 αρθρ.95.

Η θεματολογία της επιμόρφωσης επιλέχθηκε  με βάση τα ενδιαφέροντα και τις ανάγκες  των εκπαιδευτικών του σχολείου.

Η  1η δια ζώσης επιμόρφωση « Το Κοινωνιόγραμμα των μαθητών μου»  πραγματοποιήθηκε από τη Σύμβουλο Παιδαγωγικής Ευθύνης και Σύμβουλο Φιλολόγων  κ. Ζήκα Βάγια

Η δ/ντρια κ. Ματσούδη Ζήνα, ευχαριστεί θερμά τις   Σύμβουλους  Εκπαίδευσης Φιλολόγων των νομών Ξάνθης, κ Ζήκα  Βάγια και Καβάλας κ.  Ζωγραφάκη Μαρία  για την άμεση ανταπόκρισή τους στην πρόσκληση του κύκλου της ενδοσχολικής επιμόρφωσης.

Για τη θεματολογία της επιμόρφωσης πατήστε εδώ

Δημοσιεύθηκε στην Επιμόρφωση Εκπαιδευτικών. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.