2η Συνάντηση με τους γονείς – Συμβουλευτική γονέων

Την Τετάρτη 7/2 πραγματοποιήθηκε διαδικτυακή συνάντηση με τους γονείς με τη συμμετοχή των εκπροσώπων των φορέων συμβουλευτικής του νομού Ξάνθης. Ευχαριστούμε την Έλενα Χασαποπούλου, εκπρόσωπο του ΚΕ.Φ.ΙΑΠ. Ξάνθης, την Παγώνα Διούδη, από το Κέντρο πρόληψης “ΕΚΦΡΑΣΗ”, την Ελισσάβετ Αμπαζίδου, από το ΚΕΔΑΣΥ Ξάνθης, καθώς και την Ειρήνη Λιολιοσίδου, ψυχολόγο του σχολείου μας, για την ενημέρωση και την πολύτιμη συνεισφορά τους. Ευχαριστούμε, επίσης, τη Διευθύντρια Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ξάνθης, κα. Μάλαμα Σιδηροπούλου, και τη Σύμβουλο παιδαγωγικής ευθύνης του σχολείου μας, κα. Βάγια Ζήκα, για τη συμμετοχή και βοήθειά τους.

Η συμμετοχή των γονέων ήταν μεγάλη και η ενημέρωση από τους φορείς πολύ εποικοδομητική.

Δημοσιεύθηκε στην ΓΟΝΕΙΣ/ΚΗΔΕΜΟΝΕΣ, Δράσεις, Συμβουλευτική Γονέων. Αποθηκεύστε τον μόνιμο σύνδεσμο.